Biyografi

24 Şubat’ta Mersin'de dünyaya geldim, 2010 yılında Hacettepe Üniversitesini kazanıp 2014 yılında mezun oldum. 4 yıllık süre zarfında farklı yazılım firmaları ile çalışma fırsatı buldum. 2014 yılında Hacettepe Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yazılım Geliştirme Biriminde göreve başladım; Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik üzerine Üniversitede konferanslar düzenledim. 2015 yılında Kayseri'de Kamu Kurumunda göreve başladım ve halen aynı Kamu Kurumunda görevime devam etmekteyim. Aynı zamanda Freelance olarak Yazılım ve Danışmanlık hizmetleri sunmaktayım.

Yazılım Projeleri
Sosyal Medya Projeleri
Danışmanlık ve Strateji Projeleri

Yazılım dilleri

MysQL , MssQL , C , JavaScript, Python, Ruby, pHp, htmL / 5 , csS /3

S E O & G Ü V E N L İ K

İstediğiniz kelimelerde analiz gerçekleştiriyor ve hedeflediğiniz sıralamalara yerleşmeniz Google, Yandex ve Yaani üzerindeki sıralamanızı yükseltmek için alternatif çalışmalar yürütüyorum. Web güvenlik açıkları ve diğer güvenlik açıklarınız için Penetrasyon testleri gerçekleştiriyorum.

Grafik Tasarım

Adobe Photoshop , Adobe Illustratör, Adobe InDesign, Adobe Fireworks

Editörlük ve Danışmanlık

Teknoloji, İnternet, Siber Güvenlik, Yazılım ve Sosyal Medya üzerine makaleler hazırlıyor; farklı teknoloji dergi ve kaynaklarında yayınlıyoruz. Yaklaşık 15 yıllık tecrübe ve birikimlerimle çeşitli makaleler, röportajlar ve söyleşilerle Editörlük ve Danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyorum.

376

Web Projesi

76

Sosyal Medya Hesabı

472

Mutlu Müşteri

+15000000

Satır Kod
Tek çalışıp, yüzlere hitap etmek

Bahane değil,
çözüm üreten sistemler

Yukarda yazan 15 milyon satır kodu tek başıma nasıl yazdığımı düşünebilirsiniz. 🙂 O rakam, başkaları gibi şişirme hesabı ya da şatafatlı görüntülenmek için yazılmadı. 376 web projesinin arkasında özgün yazılan kod sayısını temsil ediyor. Bu yüzden bahane üreten değil çözüm üreten sloganını kullanıyorum. İsteklerinize göre yazılımsal çözümler sunuyor; vizyonunuza ulaştıracak adımlar doğrultusunda çalışmalarımı yürütüyorum.

Image
Back to Top