w w w . e m r e b u d a k . c o m . t r

Dijital İtibarınızı arttırabileceğiniz
Çözümler sunuyorum.

- Who am I ? -

Altınpark’ta yüzme havuzunun zemin katındaki soğuk ve son 3 kişinin kaldığı bir internet kafede başladı her şey. Sonrasında gelinecek noktanın ne ben farkındaydım ne de o internet kafenin sahibi.

Artık minik bir oğlum var, adı Yaman. Ona güzel bir yaşam imkanı sunmak için çalışmalarımı azimle sürdürüyor, kendimi geliştirmekten hiç vazgeçmiyorum. Bu doğrultuda çeşitli eğitimlere katılmaya devam ediyor; öğrenmekten vazgeçmiyorum. Kader size farklı branştan imkan sunmuşsa da, siz kendi istediğiniz alanınızda başarılı olmak istiyorsanız bu şekilde çalışmak zorundasınız.

Boş zamanlarımda değil de, vaktimi idareli kullandığımda arttırdığım vakitlerimde spor yapıyor, dizi/film izliyorum. Bu hayatta yaşamayı haketmeyecek kadar temiz ve masum olan hayvanları ve doğayı seviyor; çeşitli sosyal etkinliklere katılıyorum. E-spor takımımızla çeşitli turnuvalarda mücadelelere devam ediyor; Pubg – Counter Strike ve Pro Evolution Soccer turnuvalarına sık sık katılıyorum.

Image

Dijital Çözümler

Google ve Sosyal Medya ağlarını destekleyen yazılımlarla ve projenizi çok net bir biçimde tanıtarak kullanabileceğiniz web yazılım çözümleri sunuyorum.

Kreatif Çözümler

Dijital Dünya'da yayınlamak üzere çeşitli görsel çalışmalarda bulunarak farkındalık uyandıracak çözümler üretiyor, bütçe dostu işler çıkarıyorum.

Strateji ve Planlama

Dijital itibarınızı vizyonunuza uygun olarak yönetiyor, alternatif stratejiler üreterek hedeflediğiniz noktalara ulaşmanızı sağlıyorum.

E-ticaret

%99 uptime performansına sahip, Seo ve Sosyal Medya araçlarını destekleyen; n11 gibi platformlarla senkronize çalışabilen sistemler kuruyorum.

Düşün, Kodla, Çözüme kavuştur!

Bu alanda 10 yıllık deneyime sahip tutkulu bir web tasarımcısı ve geliştiricisiyim. Premium web siteleri oluşturmaya odaklandım ve bu doğrultuda çalışmalarımı sürdürüyorum.

Yaptığım her proje için odak noktam mümkün olduğunca en iyi kullanıcı deneyimini yaratmak. Küçük markaların yanı sıra daha büyük markalarla çalıştım ve zorlukları çok seviyorum.

Bugüne kadar 370’den fazla web tabanlı projeye imza atmanın gururu ile çalışmalarıma devam ediyorum.

Image
Business
$7.99
For individuals and business projects
  • Unlimited websites
  • Unlimited domains included
  • Team workspace
Personal
FREE
For individuals and personal projects
  • Unlimited websites
  • Unlimited domains included
Business
$12.99
For agency and business projects
  • Unlimited websites
  • Unlimited domains included
  • Team workspace
Personal
FREE
For agency and personal projects
  • Unlimited websites
  • Unlimited domains included

Choose your plan

Suspendisse potenti diami orci vehicula eu orci id molestiemi sapien fusce at lacus justo
Individual Agency
Have any question? Let’s talk
Discover products that are most recommended by other companies like yours
We promise not to spam your inbox!
Back to Top